GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS -...
GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS -...
GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS -...
GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS -...
GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS -...

GALIMYBĖ ĮSIGYTI BUS NETRUKUS - "Saldumynai Kitaip: Saldainiai ir Triufeliai" - elektroninė knyga

Išparduota
15,00 €
Su mokesčiais


 
Apie mane ir knygą


Esu Irena Stankevič, "Aromavitalitys" įkūrėja ir savininkė, ir ši knyga – tai mano darbo vaisius. Prieš kelerius metus atradau kelių pakopų profesionalius „RAW chocolatier“ mokymus, ir tai man atvėrė duris į mano autorinių receptų kūrybą. Jie pristatyti šioje knygoje.
Ši knyga sujungia kelias mano darbo sritis. Esu holistinio sveikatos modelio bei subalansuotos mitybos atstovė ir skleidėja. Receptuose pritaikiau žinias apie mitybos balansą ir terapinės klasės eterinius aliejus, kurie tinkami naudoti maistui, bei jų panaudojimą saldainių gamyboje. Nenutrūkstamai gilinu žinias unikalioje srityje mokslinėje aromaterapijoje, kuri mums suteikia daug galimybių maisto gamyboje ir ne tik. Tinkamai subalansuoti produktai ne tik padeda mūsų kūnui atsistatyti ir įtakoja skonį, bet ir leidžia organizmui geriau pasisavinti naudingąsias medžiagas ir daro mus džiugius bei energingus.
Džiaugiuosi galėdama pasidalinti autoriniais receptais su jumis ir atverti duris į stebuklingą bei lengvai pasiekiamą saldumynų pasaulį.

Ar pagalvojote, kad saldumynai gali būti naudingi jūsų sveikatai? Negana to, juos valgydami galite su malonumu lieknėti. Saldumynai šioje knygoje būtent tokie – gardūs, puoselėjantys grožį ir maistingi.
Receptai pritaikyti tiek vaikams, tiek suaugusiems žmonėms, saldumynai lengvai ir greitai pagaminami, tad tiks visos šeimos džiaugsmui.
Tai pirmas laiptelis į beribį ypatingų saldumynų pasaulį.
Šioje knygoje visi procesai pateikiami itin paprastai, kad padėtų kiekvienam, norinčiam saldumynus ruošti savarankiškai – nuo 5-erių metų iki 125-erių.
Sudėtyje nėra glitimo, laktozės, cukraus, kiaušinių ir riešutų, tad saldumynai tinka vegetarams, veganams, žaliavalgiams ir žmonėms, turintiems alergijų. Šių saldainių išskirtinumas slypi eteriniuose aliejuose, kurie suteikia ypatingą skonį ir savybes. Nepaprasto skonio saldumynus galima siūlyti išrankiems smaližiams! 
Visi produktai lengvai gaunami. Brangiausia, ką jūs įdėsite į šių saldumynų gamybą – tai jūsų rankų darbas. Geriausia, kad gamybos procesas užtruks vos 15-20 minučių, ir saldainiai galės keliauti į šaldytuvą, kur irgi neužsibus.
Paprasta, aromatinga, gardu ir naudinga! 
Nėra atsiliepimų
Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta į palyginimą

Tinkalapis naudoja slapukus. Toliau naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.