DUOMENŲ VALDYTOJAS:

MB Aromavitalitys, adresas S. Stanevičiaus g. 18-20, LT-07124 Vilnius, telefonas  +37065287404. Jeigu norite paklausti klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu šioje svetainėje, siųskite laišką el. paštu info@aromavitality.eu.

Mes vertiname ir branginame mūsų santykius su savo klientais, todėl siekiame suteikti Jums kuo išsamesnę, nuoseklesnę ir aiškesnę informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Šioje svetainėje dedamų nuorodų į trečiųjų šalių interneto tinklalapius saugumo nereglamentuojame. Rekomenduojame pasidomėti privatumo politika tose interneto svetainėse, kurias lankote bei įvertinti savo asmens duomenų saugumą jungiantis per viešų prieigų belaidį internetą (Wi-Fi), naudojantis viešosios prieigos kompiuteriais, arba neapsaugant savo elektroninių prietaisų slaptažodžiais.

Šioms Privatumo nuostatoms yra taikoma ES asmens duomenų apsaugos reglamento ir Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių nuostatų vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami ES asmens duomenų apsaugos reglamento ir Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka. 

JŪSŲ SUTIKIMAS

Sutikdami su šia Privatumo politika, jūs sutinkate, kad jūsų Asmens duomenys būtų naudojami siekiant įvykdyti jūsų užsakymus. Kai naudojatės mūsų paslaugomis, mes norime Jus informuoti, kad Jūsų asmens duomenys bus perduodami trečiosioms šalims, kurios yra mūsų paslaugų tiekėjai, tokie kaip skolų išieškojimo agentūros, teisinių paslaugų kontoros, marketingo specialistai, interneto tiekėjas, telefoninio ryšio tiekėjas, serverio tiekėjas, serverio priežiūrą atliekančios įmonės bei kiti, su mūsų vykdoma veikla susiję verslo subjektai.

Jūsų sutikimą tvarkyti asmens duomenis gauname tiesiogiai iš Jūsų kai naudojatės mūsų svetaine, užduodate klausimus mums įvairiomis formomis, užpildote formas, dalyvaujate konkursuose, prisiregistruojate mūsų svetainėje, pateikiate nuotraukas, užsisakote mūsų paslaugas arba prenumeratą, patvirtinate slapukų naudojimą.

Užsakymo registracijos formoje Jūs turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją arba apriboti Jūsų galimybes naudotis interneto parduotuve. Jūsų duomenims pasikeitus, prašome juos nedelsiant atnaujinti.

Jeigu nesutinkate su savo asmens duomenų tvarkymu, prašome susisiekti el. paštu info@aromavitality.eu ir išdėstant savo klausimus, susijusius su tvarkomais duomenimis apie Jūsų asmenį. Gavę Jūsų užklausą, išnagrinėsime Jūsų klausimus ir per 30 kalendorinių dienų  pateiksime atsakymą.

RENKAMI DUOMENYS IR JOS RINKIMO BŪDAI

Mes renkame duomenis apie savo klientus naudodamiesi:

telerinkodara ir registracijos formomis,

kai perkate mūsų prekes ar užsakote/gaunate paslaugas,

jums pateikus duomenis apie save internetu ar kitu būdu,

viešai prieinamais šaltiniais.

Duomenys, kurie gali būti renkami prenumeravimo tikslu:

Vardas, pavardė,

Adresas,

Telefono numeris,

Elektroninio pašto adresas.

Papildomi duomenys, kurie gali būti renkami geresnio paslaugos teikimo, Jūsų užklausų atsakymo tikslu:

IP adresas,

Naršymo istorija.

Kliento vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas ir telefonas tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu.

ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Mes naudojame Jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

teikdami jums personalizuotas paslaugas,

tvarkydami užsakymus, registraciją, užklausas, sutartis,

siųsdami Jums informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas (jeigu Jūs sutinkate gauti tokią informaciją),

susisiekdami su Jumis dėl klausimų, kylančių paslaugos teikimo procese.

Mes taip pat naudojame agreguotus Jūsų asmens duomenis (kad nebūtų galima nustatyti konkretaus vartotojo vardo, pavardės ar pavadinimo):

klientų portretui apibūdinti,

atlikdami interneto svetainių auditą.

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:

jei yra Jūsų sutikimas Asmens duomenų atskleidimui,

teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

TIESIOGINĖ RINKODARA

Jūsų suteiktas el. pašto adresas ar telefono numeris bus naudojamas tiesioginės rinkodaros tikslais, jeigu leisite teikti Jums aktualius pasiūlymus.

Mes Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkome gavę aiškų Jūsų sutikimą tokiems veiksmams. Kai pažymite lauką „Noriu gauti naujienas”, sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys, kuriuos pateikiate mums, būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, siekiant Jus informuoti apie mūsų teikiamas Paslaugas, specialius pasiūlymus, nuolaidas ir pan.

Tiesioginės rinkodaros tikslu mes tvarkysime tokius duomenis kaip Jūsų vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį, gimimo datą, Jūsų pirkimų istoriją, kada sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros buvo gautas, kada sutikimas buvo atšauktas/pasibaigė jo galiojimo laikas.

Jūs turite teisę bet kada atsisakyti gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus, susisiekdami su mumis elektroniniu paštu info@aromavitality.eu arba naujienlaiškyje paspaudę aktyvią nuorodą „Atsisakyti naujienlaiškio”. 

Ne asmeninius Jūsų duomenis, t.y. duomenis susijusius su Jūsų įsigytomis prekėmis, mes galime naudoti statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės.

Tiesioginė rinkodara vykdoma tik asmenų, kurie yra sulaukę 16 metų amžiaus, atžvilgiu.

INFORMACIJOS SAUGOJIMO TERMINAI

Jūsų Asmens duomenis mes turime teisę tvarkyti tiek, kiek tai būtina, jeigu jūsų pateiktais duomenimis buvo (i) pasinaudota vykdant neteisėtą veiką ar (ii) buvo įtariama, jog įvykdyta tapatybės vagystė ar kitas pažeidimas, dėl kurio buvo ar bus atliekamas atitinkamų teisėsaugos institucijų tyrimas, (iii) jeigu mes esame gavę skundų, susijusių su atitinkamu klientu, ar jeigu mes esame pastebėjęs atitinkamo kliento padarytus Taisyklių pažeidimus ar (iv) esant kitiems teisėtiems tikslams saugoti Asmens duomenis. Šie duomenys sunaikinami gavus teisėtus teisėsaugos ar kitų įgaliotų institucijų nurodymus.

JŪSŲ TEISĖS ASMENS DUOMENŲ SRITYJE

Mes gerbiame ir atsakingai žiūrime į Jūsų teises, todėl dar kartą norėtume Jums apie jas priminti:

Jūs galite sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis mes turime. Tai Jūs galite padaryti, pateikę rašytinį prašymą el. paštu info@aromavitality.eu;

Jūs galite gauti savo asmens duomenų kopiją, jeigu šie duomenys nereikalauja specialaus apdorojimo. Jeigu Jūsų asmens duomenų pateikimas būtinas apdorojimas, mes pateiksime Jums šiuos duomenis apibendrinta forma;

Jūs galite reikalauti, kad jūsų asmens duomenys būtų atnaujinti, pataisyti, ištrinti arba sunaikinti;

Jūs galite prašyti mūsų apriboti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymą;

Jus galite atšaukti savo sutikimą, kuris buvo išduotas mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jūsų atšaukimas neturės įtakos duomenų tvarkymui, kuris buvo atliekamas iki atšaukimo;

Jūs galite pateikti skundą dėl Jūsų duomenų tvarkymo pažeidimų kompetentingai asmens duomenų apsaugos institucijai.

Visais atvejais, kai gausime Jūsų užklausas, kurios atitinka Jūsų teises, turime teisę paprašyti užpildyti patvirtintos formos prašymą ir tuomet pateiksime atsakymą į Jūsų klausimus per 30 kalendorinių dienų.

SLAPUKŲ POLITIKA

Slapukais vadinami informacijos elementai, perkeliami iš interneto svetainės į jūsų kompiuterio standųjį diską. Tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti ir vėl pasiekti informaciją apie naudotojo naršymo įpročius.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti interneto turinį prie naudotojų poreikių. Slapukai leidžia interneto svetainėms teikti prie naudotojų poreikių pritaikytas paslaugas (pavyzdžiui, įsimenant prisijungimo duomenis, išlaikant pirkinius pirkinių krepšelyje arba rodant tik konkretų naudotoją dominantį turinį).

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukai neleidžia prieiti prie ar nesuteikia galimybės kopijuoti terminalo duomenų saugojimo prietaiso, tokio kaip kietasis diskas. Vartotojas gali blokuoti slapukus pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau dėl to gali sumažėti puslapių funkcinės galimybės ir to daryti nerekomenduojama. Taip pat vartotojas gali bet kada ištrinti slapukus savo interneto naršyklėje. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org arba http://www.aboutcookies.org, kur rasite išsamios, nepriklausomos informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Kad pašalintumėte slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai nepažeidžia paslaugų naudotojo privatumo. Pavyzdžiui, slapukai naudojami vertinimo ir tyrimų tikslais, siekiant nustatyti svetainės naudojimo tipą ir apimtį. Taip pat slapukai gali būti naudojami rinkodaroje, pagrįstoje vartotojų sąrašais ir pakartotine rinkodara. Tokios rinkodaros tikslas – teikti informaciją apie aktualias paslaugas vartotojams, kurie svetainėje lankėsi anksčiau.

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, „Google“, Inc. (toliau – Google) teikiamą žiniatinklio analizės paslaugą. „Google Analytics“ taip pat naudoja slapukus. Slapuko sukurta informacija apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) perduodama ir saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Google naudos šią informaciją, kad būtų galima įvertinti, kaip naudojatės svetaine, sukurti svetainių veiklos ataskaitas ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainių veikla ir interneto naudojimu. Google taip pat gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalauja įstatymai, arba kai tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją Google vardu. Google nesusies jūsų IP adreso su kitais Google turimais duomenimis. Norėdami atsisakyti, kad Google Analytics registruotų jūsų naršymą interneto svetainėse, apsilankykite puslapyje http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta į palyginimą

Tinkalapis naudoja slapukus. Toliau naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.