„Aromavitalitys“  – tai perspektyvi įmonė siūlanti puokštę naudingų bei gardžių produktų , kurie praturtins Jūsų mitybą ir puoselės grožį bei sveikatą.

Turime platų ekologiškų produktų pasirinkimą: nuo žaliavalgiško šokolado ir super-maisto užkandžių, sveikų desertų ir maistingų sulčių, iki produktų skirtų grožiui.

Senovės mokslas apie sveikatą, grožį ir ilgaamžiškumą teigia, kad tam, jog būtum sveikas, jaunas ir gražus, maitintis reikia skaniai, gražiai ir kartu sveikai, o taip pat – rūpintis savo kūnu.

 

Misija

Jūsų sveikatos ir grožio puoselėjimas.

 

Vizija

Produktai, tarnaujantys žmonėms: jog kuo daugiau žmonių galėtų naudotis šiais vertingais produktais, kupinais vitaminų, mineralų, antioksidantų bei kitų medžiagų, ir jų teikiama nauda tiek fiziniame, tiek emociniame lygmenyje.

Senoji vedų išmintis byloja: "Jeigu valgysite teisingai, vaistų nereikės, o jeigu neteisingai, tai vaistai nepadės".

 

Tikslas

Sąmoningumo ugdymas – jog žmogus sąmoningai rinktųsi produktą pagal jo vertingumą ir kokybę.

 

Kodėl šie produktai vertingi

Jie neturi laktozės, glitimo, sojų ir rafinuoto cukraus, tad yra saugūs tam alergiškiems žmonėms bei naudingi sveikatai. Jie tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, tinkami sportuojantiems žmonėms bei visiems, kurie siekia sveiko gyvenimo būdo.

Šie produktai pasižymi labai gryna sudėtimi, yra švarūs nuo nenaudingų sveikatai medžiagų.

Šokoladai turi daug alternatyvų – įvairių skonių bei super-maisto derinių – tad kiekvienas žmogus ras kažką sau. Be to, nenusivils ir gardumu – dauguma nustemba, jog toks grynas, žaliavalgiškas šokoladas skoniu nenusileidžia termiškai apdorotam.

Mūsų unikalios žaliavalgiškos sultys irgi priklauso super-maisto kategorijai, yra sodraus, gryno skonio ir, kaip visi siūlomi produktai, yra termiškai neapdorotos.

Ciberžolės sultys yra 100% grynos, gausios antioksidantų, skaidulinių medžiagų, baltymų, vitaminų bei mineralų.

Laukinių alavijų Aloe Ferox sultys gaminamos iš kilmingiausios alavijų rūšies, kuri pasižymi didesniu amino rūgščių bei maistinių medžiagų kiekiu negu populiarioji Aloe Vera rūšis. Šios sultys ilgiau išlaiko savo naudingąsias savybes negu kitų rūšių alavijų sultys.

 

Gurmanu būti paprasta, jei tik renkiesi kokybiškus produktus.

Juk kiekvienas iš mūsų vertas ko geriausio.

 

Bendraukime bloge, Facebook ir Instagram puslapiuose, susitikime parodose.

 

Mes dirbame vardan Jūsų sveikatos ir grožio puoselėjimo.

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta į palyginimą

Tinkalapis naudoja slapukus. Toliau naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate su jų naudojimu.